€ 85,00
Voordeligst€ 135,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Diesel D by Diesel
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 135,00
| Artikel | Diesel D by Diesel Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Diesel |
| Collectie | D by Diesel |
| EAN | 3614273693509 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Geurnoten | Lavendel, Gember, Madagaskar vanille |
| Prijs per eenheid | € 135,00 per 100 ml |