Voordeligst€ 28,00
€ 34,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Color WOW Styling
Haarspray - Normale huid - 150 ml
Haarspray - Normale huid - 150 ml
€ 28,00
| Artikel | Color WOW Styling Haarspray 150 ml |
| Merk | Color WOW |
| Collectie | Styling |
| EAN | 5060150185250 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarspray |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Normale huid |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 18,67 per 100 ml |