€ 15,00
Voordeligst€ 28,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Color WOW Care
Shampoo - Normale huid - 250 ml
Shampoo - Normale huid - 250 ml
€ 28,00
| Artikel | Color WOW Care Shampoo 250 ml |
| Merk | Color WOW |
| Collectie | Care |
| EAN | 5060150185106 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Shampoo |
| Volume | 250 ml |
| Huidtype | Normale huid |
| Texture | Emulsie |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 11,20 per 100 ml |