€ 35,00
€ 35,00
€ 35,00
€ 35,00
€ 52,00
Voordeligst€ 52,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Scrub
Bodyscrub - Alle huidtypes - 300 ml
Bodyscrub - Alle huidtypes - 300 ml
€ 35,00
| Artikel | Collistar Scrub Bodyscrub 300 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Scrub |
| EAN | 8015150251716 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodyscrub |
| Volume | 300 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Vloeibaar |
| Prijs per eenheid | € 11,67 per 100 ml |