€ 25,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Professionale Clear Fixing Brow Gel
Wenkbrauwgel - Alle huidtypes - 7 ml
Wenkbrauwgel - Alle huidtypes - 7 ml
€ 25,00
| Artikel | Collistar Professionale Clear Fixing Brow Gel Wenkbrauwgel 7 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Professionale Clear Fixing Brow Gel |
| EAN | 8015150159982 |
| Categorie | Gezichtsmake-up |
| Producttype | Wenkbrauwgel |
| Volume | 7 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gel |
| Verpakking | Met applicator |
| Prijs per eenheid | € 357,14 per 100 ml |