€ 30,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Impeccabile Base Mascara
Mascara - Alle huidtypes - 12.5 ml
Mascara - Alle huidtypes - 12.5 ml
€ 30,00
| Artikel | Collistar Impeccabile Base Mascara Mascara 12.5 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Impeccabile Base Mascara |
| EAN | 8015150132909 |
| Categorie | Gezichtsmake-up |
| Producttype | Mascara |
| Volume | 12.5 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Wax |
| Verpakking | Met applicator |
| Prijs per eenheid | € 240,00 per 100 ml |