Collistar
Idroattiva+ Fresh Moisturizing Water Cream
Dag- en nachtcrème - Normale huid, Gecombineerde huid - 50 ml
€ 42,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Idroattiva+ Fresh Moisturizing Water Cream
Dag- en nachtcrème - Normale huid, Gecombineerde huid - 50 ml
Dag- en nachtcrème - Normale huid, Gecombineerde huid - 50 ml
€ 42,00
| Artikel | Collistar Idroattiva+ Fresh Moisturizing Water Cream Dag- en nachtcrème 50 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Idroattiva+ Fresh Moisturizing Water Cream |
| EAN | 8015150247283 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dag- en nachtcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Normale huid, Gecombineerde huid |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 84,00 per 100 ml |