€ 30,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar Gentle Gel Scrub
Gezichtsscrub - Gevoelige huid - 100 ml
Gezichtsscrub - Gevoelige huid - 100 ml
€ 30,00
| Artikel | Collistar Gentle Gel Scrub Gezichtsscrub 100 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | Gentle Gel Scrub |
| EAN | 8015150219310 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Gezichtsscrub |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Gevoelige huid |
| Texture | Emulsie |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 30,00 per 100 ml |