€ 17,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Collistar 3 in 1 Base - Strengthener - Fixer
Nagellak - Alle huidtypes - 10 ml
Nagellak - Alle huidtypes - 10 ml
€ 17,00
| Artikel | Collistar 3 in 1 Base - Strengthener - Fixer Nagellak 10 ml |
| Merk | Collistar |
| Collectie | 3 in 1 Base - Strengthener - Fixer |
| EAN | 8015150107648 |
| Categorie | Nagels |
| Producttype | Nagellak |
| Volume | 10 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Met applicator |
| Prijs per eenheid | € 170,00 per 100 ml |