€ 92,00
Voordeligst€ 116,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Smart Clinical Repair
Dagcrème - Alle huidtypes - 75 ml
Dagcrème - Alle huidtypes - 75 ml
€ 116,00
| Artikel | Clinique Smart Clinical Repair Dagcrème 75 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Smart Clinical Repair |
| EAN | 0192333168899 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 75 ml |
| SPF | 30 |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 154,67 per 100 ml |
