-20%
€ 57,60
Adviesprijs € 72,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 79,20
Adviesprijs € 99,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique Happy For Men
Eau de cologne spray - 100 ml
Eau de cologne spray - 100 ml
€ 79,20
| Artikel | Clinique Happy For Men Eau de cologne spray 100 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Happy For Men |
| EAN | 0020714080310 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de cologne spray |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Citrus |
| Geurnoten | Hout, Ceder, Lelietje-van-dalen, Muskus, Grapefruit, Freesia, Cipres, Sinaasappel, Mandarijn, Jasmijn, Roos |
| Prijs per eenheid | € 79,20 per 100 ml |
