€ 107,00
€ 107,00
€ 85,50
€ 85,50
€ 107,00
Voordeligst€ 85,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/1b/24/97/1738728080/3666057272660_1.jpg?ts=1738728080)
Clarins Extra-Firming Jour
Dagcrème - Droge huid - 50 ml
Dagcrème - Droge huid - 50 ml
€ 107,00
| Artikel | Clarins Extra-Firming Jour Dagcrème 50 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Extra-Firming Jour |
| EAN | 3666057272660 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Droge huid |
| Prijs per eenheid | € 214,00 per 100 ml |