€ 106,00
€ 147,00
Voordeligst€ 177,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Double Serum
Serum - Alle huidtypes - 75 ml
Serum - Alle huidtypes - 75 ml
€ 177,00
| Artikel | Clarins Double Serum Serum 75 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Double Serum |
| EAN | 3666057202506 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Serum |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 236,00 per 100 ml |