€ 39,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Cleansing & Toning
Reinigingslotion - Normale huid, Gecombineerde huid - 125 ml
Reinigingslotion - Normale huid, Gecombineerde huid - 125 ml
€ 39,00
| Artikel | Clarins Cleansing & Toning Reinigingslotion 125 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Cleansing & Toning |
| EAN | 3666057216671 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingslotion |
| Volume | 125 ml |
| Huidtype | Normale huid, Gecombineerde huid |
| Texture | Gel |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 31,20 per 100 ml |