€ 66,00
Voordeligst€ 92,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Body Fit Active
Bodycrème - Alle huidtypes - 200 ml
Bodycrème - Alle huidtypes - 200 ml
€ 66,00
| Artikel | Clarins Body Fit Active Bodycrème 200 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Body Fit Active |
| EAN | 3666057201158 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodycrème |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 33,00 per 100 ml |