€ 59,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Aroma
Bodycrème - Droge huid, Normale huid, Vette huid, zz - Gemengde huid - 200 ml
Bodycrème - Droge huid, Normale huid, Vette huid, zz - Gemengde huid - 200 ml
€ 59,00
| Artikel | Clarins Aroma Bodycrème 200 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Aroma |
| EAN | 3666057174445 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodycrème |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Droge huid, Normale huid, Vette huid, zz - Gemengde huid |
| Texture | Olie |
| Prijs per eenheid | € 29,50 per 100 ml |