-21%
€ 68,73
Adviesprijs € 87,00Je bespaart 21%
€ 97,96
Adviesprijs € 124,00Je bespaart 21%
€ 135,88
Adviesprijs € 172,00Je bespaart 21%
Voordeligst€ 135,88
Adviesprijs € 172,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/e1/a9/29/1755581959/3616306110861.jpg?ts=1755581959)
Chloé Chloé
Parfum - 30 ml
Parfum - 30 ml
€ 68,73
| Artikel | Chloé Chloé Parfum 30 ml |
| Merk | Chloé |
| Collectie | Chloé |
| EAN | 3616306110861 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 229,10 per 100 ml |