€ 42,20
Voordeligst€ 49,90
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Caudalie Resveratrol-Lift
Gezichtscrème - Gecombineerde huid - 40 ml
Gezichtscrème - Gecombineerde huid - 40 ml
€ 42,20
| Artikel | Caudalie Resveratrol-Lift Gezichtscrème 40 ml |
| Merk | Caudalie |
| Collectie | Resveratrol-Lift |
| EAN | 3522930004523 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 40 ml |
| Huidtype | Gecombineerde huid |
| Texture | Milk |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 105,50 per 100 ml |