€ 93,90
€ 79,20
Voordeligst€ 79,20
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/e6/69/32/1738728344/103187_20_11zon.png?ts=1738728344)
Caudalie Premier Cru
Gezichtscrème - Droge huid, Normale huid - 50 ml
Gezichtscrème - Droge huid, Normale huid - 50 ml
€ 79,20
| Artikel | Caudalie Premier Cru Gezichtscrème 50 ml |
| Merk | Caudalie |
| Collectie | Premier Cru |
| EAN | 3522930004585 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Droge huid, Normale huid |
| Prijs per eenheid | € 158,40 per 100 ml |