€ 67,35
€ 104,85
Voordeligst€ 137,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Carolina Herrera 212
Eau de Toilette - 30 ml
Eau de Toilette - 30 ml
€ 67,35
| Artikel | Carolina Herrera 212 Eau de Toilette 30 ml |
| Merk | Carolina Herrera |
| Collectie | 212 |
| EAN | 8411061906651 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 30 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 224,50 per 100 ml |