€ 69,75
€ 108,70
Voordeligst€ 130,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Carolina Herrera 212 VIP Rosé
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 69,75
| Artikel | Carolina Herrera 212 VIP Rosé Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Carolina Herrera |
| Collectie | 212 VIP Rosé |
| EAN | 8411061781197 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 232,50 per 100 ml |