Gratis verzending vanaf € 450,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Calvin Klein Ckin2u Him
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 45,00
| Artikel | Calvin Klein Ckin2u Him Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Calvin Klein |
| Collectie | Ckin2u Him |
| EAN | 0088300196920 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 90,00 per 100 ml |