Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Calvin Klein Beauty
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 56,00
| Artikel | Calvin Klein Beauty Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Calvin Klein |
| Collectie | Beauty |
| EAN | 3607340213267 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 56,00 per 100 ml |