€ 63,00
Voordeligst€ 85,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Burberry Brit For Him
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 63,00
| Artikel | Burberry Brit For Him Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Burberry |
| Collectie | Brit For Him |
| EAN | 3614226905161 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Geurnoten | Wilde roos, Tonkabonen, Groene mandarijn |
| Prijs per eenheid | € 126,00 per 100 ml |