€ 14,00
Voordeligst€ 13,01
€ 30,01
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Biomains
Handcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Handcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 13,01
| Artikel | Biotherm Biomains Handcrème 50 ml |
| Merk | Biotherm |
| Collectie | Biomains |
| EAN | 3605540518687 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Handcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 26,02 per 100 ml |