Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Libre Intense
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
199,00 €
| Artikel | Yves Saint Laurent Libre Intense Eau de Parfum 100 ml |
| Marke | Yves Saint Laurent |
| Kollektion | Libre Intense |
| EAN | 3614274479720 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 100 ml |
| Preis pro Einheit | 199,00 € pro 100 ml |