104,95 €
Am Günstigsten150,50 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Libre Berry Crush
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
104,95 €
| Artikel | Yves Saint Laurent Libre Berry Crush Eau de Parfum 30 ml |
| Marke | Yves Saint Laurent |
| Kollektion | Libre Berry Crush |
| EAN | 3614274521368 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 30 ml |
| Preis pro Einheit | 349,83 € pro 100 ml |