119,99 €
Am Günstigsten170,99 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/d9/ff/dc/1744153834/3614274293845_Product_Family.png?ts=1744153856)
Yves Saint Laurent Libre L'eau Nue
Parfum - 50 ml
Parfum - 50 ml
119,99 €
| Artikel | Yves Saint Laurent Libre L'eau Nue Parfum 50 ml |
| Marke | Yves Saint Laurent |
| Kollektion | Libre L'eau Nue |
| EAN | 3614274293845 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Parfum |
| Volumen | 50 ml |
| Preis pro Einheit | 239,98 € pro 100 ml |