104,00 €
151,01 €
Am Günstigsten203,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
151,01 €
| Artikel | Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames Eau de Parfum 50 ml |
| Marke | Yves Saint Laurent |
| Kollektion | Libre Flowers & Flames |
| EAN | 3614274151152 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 50 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Preis pro Einheit | 302,02 € pro 100 ml |