Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Libre Vanille Couture
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
156,01 €
| Artikel | Yves Saint Laurent Libre Vanille Couture Eau de Parfum 50 ml |
| Marke | Yves Saint Laurent |
| Kollektion | Libre Vanille Couture |
| EAN | 3614274323511 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 50 ml |
| Preis pro Einheit | 312,02 € pro 100 ml |