119,00 €
172,00 €
Am Günstigsten230,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Libre Le Parfum
Parfum - 50 ml
Parfum - 50 ml
172,00 €
| Artikel | Yves Saint Laurent Libre Le Parfum Parfum 50 ml |
| Marke | Yves Saint Laurent |
| Kollektion | Libre Le Parfum |
| EAN | 3614273776110 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Parfum |
| Volumen | 50 ml |
| Duftfamilie | Oriëntaals |
| Duftnoten | Vetiver, Saffraan, Bergamot, Honing, Lavendel, Oranjebloesem, Bourbon vanille, Tonkabonen, Mandarijn, Gember |
| Preis pro Einheit | 344,00 € pro 100 ml |