Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Libre
Eau de parfum navulling - 100 ml
Eau de parfum navulling - 100 ml
172,00 €
| Artikel | Yves Saint Laurent Libre Eau de parfum navulling 100 ml |
| Marke | Yves Saint Laurent |
| Kollektion | Libre |
| EAN | 3614273941136 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de parfum navulling |
| Volumen | 100 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Preis pro Einheit | 172,00 € pro 100 ml |