99,00 €
145,00 €
Am Günstigsten193,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Libre
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
145,00 €
| Artikel | Yves Saint Laurent Libre Eau de Parfum 50 ml |
| Marke | Yves Saint Laurent |
| Kollektion | Libre |
| EAN | 3614272648418 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 50 ml |
| Duftfamilie | Oriëntaals |
| Duftnoten | Ceder, Muskus, Ambergris, Lavendel, Oranjebloesem, Zwarte bes, Mandarijn, Jasmijn, Petitgrain olie, Madagaskar vanille |
| Preis pro Einheit | 290,00 € pro 100 ml |