109,00 €
158,01 €
Am Günstigsten210,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Libre Intense
Eau de parfum intense - 30 ml
Eau de parfum intense - 30 ml
109,00 €
| Artikel | Yves Saint Laurent Libre Intense Eau de parfum intense 30 ml |
| Marke | Yves Saint Laurent |
| Kollektion | Libre Intense |
| EAN | 3614273069533 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de parfum intense |
| Volumen | 30 ml |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Preis pro Einheit | 363,33 € pro 100 ml |