Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Valentino Donna
Eau de parfum intense - 100 ml
Eau de parfum intense - 100 ml
199,00 €
| Artikel | Valentino Donna Eau de parfum intense 100 ml |
| Marke | Valentino |
| Kollektion | Donna |
| EAN | 3614273790840 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de parfum intense |
| Volumen | 100 ml |
| Behälter | Spray |
| Duftfamilie | Chypre |
| Preis pro Einheit | 199,00 € pro 100 ml |