Valentino
Donna
Eau de Parfum - 100 ml
94,00 €
136,00 €
Am Günstigsten184,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Valentino Donna
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
184,00 €
| Artikel | Valentino Donna Eau de Parfum 100 ml |
| Marke | Valentino |
| Kollektion | Donna |
| EAN | 3614274024760 |
| Kategorie | Damesparfum |
| Produkttyp | Eau de Parfum |
| Volumen | 100 ml |
| Behälter | Spray |
| Duftfamilie | Bloemig |
| Preis pro Einheit | 184,00 € pro 100 ml |