35,00 €
35,00 €
43,00 €
43,00 €
46,00 €
Am Günstigsten46,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/a4/ac/6c/1746528089/3616305924735.jpg?ts=1746528089)
Lancaster Sun Beauty
Zonnespray - zz - Waterproof, Alle huidtypes - 150 ml
Zonnespray - zz - Waterproof, Alle huidtypes - 150 ml
43,00 €
| Artikel | Lancaster Sun Beauty Zonnespray 150 ml |
| Marke | Lancaster |
| Kollektion | Sun Beauty |
| EAN | 3616305924735 |
| Kategorie | Zonverzorging |
| Produkttyp | Zonnespray |
| Volumen | 150 ml |
| LSF | 30 |
| Hauttyp | zz - Waterproof, Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 28,67 € pro 100 ml |