35,00 €
41,00 €
41,00 €
Am Günstigsten53,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/0b/fe/bb/1744153364/3616305916167.jpg?ts=1744153364)
Lancaster Sun Beauty
Bodymilk - Alle huidtypes - 100 ml
Bodymilk - Alle huidtypes - 100 ml
35,00 €
| Artikel | Lancaster Sun Beauty Bodymilk 100 ml |
| Marke | Lancaster |
| Kollektion | Sun Beauty |
| EAN | 3616305916167 |
| Kategorie | Zonverzorging |
| Produkttyp | Bodymilk |
| Volumen | 100 ml |
| LSF | 50 |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 35,00 € pro 100 ml |