35,00 €
Am Günstigsten53,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/0e/20/e9/1746080752/3616305916143.jpg?ts=1746080752)
Lancaster Sun Beauty
Zonnemelk - Alle huidtypes - 100 ml
Zonnemelk - Alle huidtypes - 100 ml
35,00 €
| Artikel | Lancaster Sun Beauty Zonnemelk 100 ml |
| Marke | Lancaster |
| Kollektion | Sun Beauty |
| EAN | 3616305916143 |
| Kategorie | Zonverzorging |
| Produkttyp | Zonnemelk |
| Volumen | 100 ml |
| LSF | 30 |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 35,00 € pro 100 ml |