41,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancaster Sun Beauty Tan Deepener
Zelfbruinende gel - Alle huidtypes - 200 ml
Zelfbruinende gel - Alle huidtypes - 200 ml
41,00 €
| Artikel | Lancaster Sun Beauty Tan Deepener Zelfbruinende gel 200 ml |
| Marke | Lancaster |
| Kollektion | Sun Beauty Tan Deepener |
| EAN | 3414200542418 |
| Kategorie | Zonverzorging |
| Produkttyp | Zelfbruinende gel |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 20,50 € pro 100 ml |