41,00 €
Am Günstigsten41,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/00/71/a9/1747813165/3616305924834.jpg?ts=1747813165)
Lancaster Sun Beauty
Zonneolie - Alle huidtypes - 150 ml
Zonneolie - Alle huidtypes - 150 ml
41,00 €
| Artikel | Lancaster Sun Beauty Zonneolie 150 ml |
| Marke | Lancaster |
| Kollektion | Sun Beauty |
| EAN | 3616305924834 |
| Kategorie | Zonverzorging |
| Produkttyp | Zonneolie |
| Volumen | 150 ml |
| LSF | 30 |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 27,33 € pro 100 ml |