41,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/f3/d2/7b/1742347268/3414200542401.jpg?ts=1742347268)
Lancaster Sun Beauty Tan Deepener
Zonnegel - Alle huidtypes - 200 ml
Zonnegel - Alle huidtypes - 200 ml
41,00 €
| Artikel | Lancaster Sun Beauty Tan Deepener Zonnegel 200 ml |
| Marke | Lancaster |
| Kollektion | Sun Beauty Tan Deepener |
| EAN | 3414200542401 |
| Kategorie | Zonverzorging |
| Produkttyp | Zonnegel |
| Volumen | 200 ml |
| LSF | 6 |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Gel |
| Preis pro Einheit | 20,50 € pro 100 ml |