35,00 €
41,00 €
41,00 €
Am Günstigsten53,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/81/88/57/1744153422/3616305274601.jpg?ts=1744153422)
Lancaster Sun Beauty
Bodymilk - Alle huidtypes - 400 ml
Bodymilk - Alle huidtypes - 400 ml
53,00 €
| Artikel | Lancaster Sun Beauty Bodymilk 400 ml |
| Marke | Lancaster |
| Kollektion | Sun Beauty |
| EAN | 3616305274601 |
| Kategorie | Zonverzorging |
| Produkttyp | Bodymilk |
| Volumen | 400 ml |
| LSF | 50 |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 13,25 € pro 100 ml |