40,00 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/2e/21/66/1744201781/3616306642997.jpg?ts=1744201781)
Lancaster Sun Beauty
Zonnegel - Alle huidtypes - 50 ml
Zonnegel - Alle huidtypes - 50 ml
40,00 €
| Artikel | Lancaster Sun Beauty Zonnegel 50 ml |
| Marke | Lancaster |
| Kollektion | Sun Beauty |
| EAN | 3616306642997 |
| Kategorie | Zonverzorging |
| Produkttyp | Zonnegel |
| Volumen | 50 ml |
| LSF | 30 |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Preis pro Einheit | 80,00 € pro 100 ml |