9,95 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Ted Sparks Bamboo & Peony
Handzeep - Alle huidtypes - 390 ml
Handzeep - Alle huidtypes - 390 ml
9,95 €
| Artikel | Ted Sparks Bamboo & Peony Handzeep 390 ml |
| Marke | Ted Sparks |
| Kollektion | Bamboo & Peony |
| EAN | 8718781475710 |
| Kategorie | Handverzorging |
| Produkttyp | Handzeep |
| Volumen | 390 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Olie |
| Behälter | Pomp |
| Preis pro Einheit | 2,55 € pro 100 ml |