10,95 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/e0/7a/c4/1738724196/ted-sparks-body-scrub-bamboo-peony.jpg?ts=1738724196)
Ted Sparks Bamboo & Peony
Bodyscrub - Droge huid, Normale huid - 200 ml
Bodyscrub - Droge huid, Normale huid - 200 ml
10,95 €
| Artikel | Ted Sparks Bamboo & Peony Bodyscrub 200 ml |
| Marke | Ted Sparks |
| Kollektion | Bamboo & Peony |
| EAN | 8720512265064 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Bodyscrub |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Droge huid, Normale huid |
| Textur | Crème |
| Behälter | Tube |
| Preis pro Einheit | 5,48 € pro 100 ml |