10,95 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Ted Sparks Bamboo & Peony
Handlotion - Alle huidtypes - 390 ml
Handlotion - Alle huidtypes - 390 ml
10,95 €
| Artikel | Ted Sparks Bamboo & Peony Handlotion 390 ml |
| Marke | Ted Sparks |
| Kollektion | Bamboo & Peony |
| EAN | 8718781480585 |
| Kategorie | Handverzorging |
| Produkttyp | Handlotion |
| Volumen | 390 ml |
| Hauttyp | Alle huidtypes |
| Textur | Lotion |
| Behälter | Pomp |
| Preis pro Einheit | 2,81 € pro 100 ml |