26,95 €
39,95 €
Am Günstigsten41,95 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/a7/42/58/1750372577/ted-sparks-diffuser-xl-bamboo-peony-new-design.jpg?ts=1750372577)
Ted Sparks Bamboo & Peony
Diffuser - 500 ml
Diffuser - 500 ml
41,95 €
| Artikel | Ted Sparks Bamboo & Peony Diffuser 500 ml |
| Marke | Ted Sparks |
| Kollektion | Bamboo & Peony |
| EAN | 8720512270471 |
| Kategorie | Interieurparfum |
| Produkttyp | Diffuser |
| Volumen | 500 ml |
| Preis pro Einheit | 8,39 € pro 100 ml |