9,50 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/38/08/33/1738724195/ted-sparks-foaming-shower-gel-tonka-pepper.jpg_11zon.png?ts=1738724195)
Ted Sparks Bamboo & Peony
Douchegel - Droge huid, Normale huid - 200 ml
Douchegel - Droge huid, Normale huid - 200 ml
9,50 €
| Artikel | Ted Sparks Bamboo & Peony Douchegel 200 ml |
| Marke | Ted Sparks |
| Kollektion | Bamboo & Peony |
| EAN | 8720512264531 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Douchegel |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Droge huid, Normale huid |
| Textur | Schuim |
| Behälter | Spray |
| Preis pro Einheit | 4,75 € pro 100 ml |