12,95 €
Versandkostenfrei ab --
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Ted Sparks Bamboo & Peony
Bodycrème - Droge huid, Normale huid - 200 ml
Bodycrème - Droge huid, Normale huid - 200 ml
12,95 €
| Artikel | Ted Sparks Bamboo & Peony Bodycrème 200 ml |
| Marke | Ted Sparks |
| Kollektion | Bamboo & Peony |
| EAN | 8720512265071 |
| Kategorie | Lichaamsverzorging |
| Produkttyp | Bodycrème |
| Volumen | 200 ml |
| Hauttyp | Droge huid, Normale huid |
| Textur | Crème |
| Behälter | Tube |
| Preis pro Einheit | 6,48 € pro 100 ml |